Nissan Qashqai

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Krahaso Automjetin
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Qashqai

N-CONNECTA 1.5 dCi X-Tronic 2WD

Për vitin 2020, Qashqai është rifreskuar me një kapuç, parakolp, grilë dhe ndriçim të ri për t’i dhënë pjesës së përparme një prani më serioze dhe kuptimplote në rrugë.

Qashqai vjen amoma dhe më i përmisuar për vitin 2020,Qashqai tashmë ka monitorimin në pika të verbëra dhe frenimin autonom emergjent që tani janë opsione standarte standarde të SUV-it. Përveç motorit me katër cilindra me 115 kuaj fuqi, 1.5 litra, në Qashqai përfshihet një sistem me rrota të përparme, i cili mund të ndërrohet me lëvizje me të gjitha rrotat për të përballuar më mirë sezonin e dimrit. Sediljet me ngrohje, timoni me ngrohje dhe çatia me energji elektrike janë gjithashtu të disponueshme. Kapaciteti i tij i ngarkesave renditet ndër më të mirat në kategorinë e tij.

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1461 cc
Karburanti NAFTE
Fuqia motorike 115 kf
Konsumi i kombinuar 5.0 litra/100km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4394
Gjërësia e mjetit (mm) 1806
Lartësia e mjetit (mm) 1595

3 vjet garanci ose 100.000 kilometra

This is general model information, and some of the features and/or specifications mentioned may not be available on all vehicles.

Interiori

Në momentin që pozicionoheni pas timonit zbulon një kabinë të ajrosur, një pamje 3 mrekullueshme përpara dhe një linjë e vendosur mirë. Shkronjat e matësit janë të qarta, dhe aventureske (ka një ekran dixhital me ngjyra të plota midis tyre për funksionet e kompjuterit tuaj të udhëtimit dhe të ndihmës së shoferit), grupi qendror është një lidhje e drejtpërdrejtë me butona të rreshtuar siç do të prisnit dhe madje ka edhe një timon me fund te sheshte. Kjo është një prekje e bukur dhe emocionuese, e cila e bën vozitjen tuaj shumë interesante.

Opsionet në Seri

 1. ABS + ESP
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. Drita Mjegulle para-mbrapa
 4. Airbag anesore, tavanore dhe ballore
 5. Mbeshtetese Krahu Para & Mbrapa
 6. Xhamat me komandim elektrik
 7. ECO Drive Mode
 8. Klima Automatike 2 Zona
 9. 4 Xhamat me komandim Elektrik
 10. Ekran 7″ Multimedia + Navigator
 11. Disqe Alumini 18″
 12. Drita Full LED inteligjente Adaptive
 13. Dritat e dites LED
 14. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie
 15. Frenat e dores elektrike (Auto Hold)

 1. Gome Rezerve me madhesi te plote
 2. Sedilja e Shoferit me rregullim Lartesie
 3. Tavan Xhami Panoramik
 4. Timon I veshur me lekure
 5. Sensore Parkimi Para & Mbrapa
 6. Pasqyrat me Palosje Elektrike
 7. Sensore Drite dhe Shiu
 8. Kamera Parkimi 360 Grade
 9. Xhama te Erret Mbrapa
 10. Ngjyra : Gri e hapur metalike
 11. Active city stop (Vetefrenim ne qytet)
 12. Komanda Zanore ne timon
 13. CD player, Bluetooth ; USB ; Aux

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  Qashqai
  2020
  E Re
  E Kuqe
  Lëkurë Kafe
  Automatik
  1.5 L
  FWD/4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi