Citroen C5 AirCross Feel

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Citroen C5 AirCross Feel

Citroen C5 AirCross Feel

Krahaso Automjetin
 • Citroen C5 AirCross Feel
 • Citroen C5 AirCross Feel
 • Citroen C5 AirCross Feel
 • Citroen C5 AirCross Feel
 • Citroen C5 AirCross Feel
 • Citroen C5 AirCross Feel

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1598
Karburanti BENZINE
Fuqia motorike 160 KF
Konsumi i kombinuar 5.3 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4510
Gjërësia e mjetit (mm) 1860
Lartësia e mjetit (mm) 1670

Opsionet në Seri

 1. ABS + ESP
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie
 4. Drita Mjegulle para-mbrapa
 5. Airbag anesore, tavanore dhe ballore
 6. Mbeshtetese Krahu Para & Mbrapa
 7. Xhamat me komandim elektrik
 8. ECO Drive Mode
 9. Klima Automatike 2 Zona
 10. 4 Xhamat me komandim Elektrik
 11. Ekran TFT Digital 12.3″
 12. Ekran Touchscreen 8″
 13. Disqe Alumini 18″
 14. Wifi Charger
 15. Dritat e dites LED
 16. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie
 17. Marshe me Komandim ne Timon F1

 1. Frenat e dores elektrike
 2. Kit Kromatur
 3. Gome Rezerve me madhesi te plote
 4. Sedilje Lekure
 5. Bordi I Kroskotit Digital
 6. Timon I veshur me lekure
 7. Sensore Parkimi Para & Mbrapa
 8. Pasqyrat me Palosje Elektrike
 9. Sensore Drite dhe Shiu
 10. Kamera parkimi
 11. Bluetooth ; USB ; Aux
 12. Xhama te Erret Mbrapa
 13. Ngjyra : E Bardhe Perle Metalike
 14. Shina ne Tavan
 15. Komanda Zanore ne timon

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Citroen
  C5
  2021
  E Re
  E Bardhë
  E Zezë
  Automatik
  1.6 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi