Dacia Duster Essential

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Dacia Duster Essential

Dacia Duster Essential

Krahaso Automjetin

Një Duster i ri që mban përgjegjsinë e paraardhësve për ta çuar më tej  historinë e suksesit

Në vijim të gjeneratave të mëparshme, New Duster synohet si për klientët që kërkojnë një SUV të rehatshëm dhe tërheqës, ashtu edhe për ata që duan një 4×4 të fuqishëm dhe të gjithanshëm.

Vërtetë ndaj trashëgimisë së tij, New Duster është ende një SUV familjar me një frymë piktoreske. Është shoqërues për përdorim të përditshëm dhe për aventura në hapësirat e hapura. Dizajni i tij i përjetshëm ka evoluar, veçanërisht në lidhje me dritat dhe grilën e tij, të cilat i japin atij një personalitet edhe më të fortë dhe efikasitet të përmirësuar të CO2.

Specifikime Bazë

Cilindrata ( cc ) 1461 cc
Fuqija motorike 85 kw/115 kf
Konsumi i kombinuar 5.2 l/100 km
Shpejtësia maksimale 168 km/h

Përmasat e Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4315
Gjërësia e mjetit (mm) 1825
Lartësia e mjetit (mm) 1695
Lartësia nga toka (mm) 210

Interiori

Brenda është e pajisur me një konsolë qëndrore të re qendrore të lartë me një mbështetëse krahu që tërhiqet, dy sisteme multimediale me një ekran të ri 8”. Po aq i gjithanshëm për ngasje si gjithmonë, New Duster është i disponueshëm në versionet 2WD dhe 4WD dhe tani mund të pajiset me një kuti ingranazhesh automatike EDC me dy tufë.

Opsionet

 1. Sistem frenimi ABS
 2. Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 3. Airbag anesore
 4. Timon elektrike
 5. Xhamat e pare me komandim elektrik
 6. Sistem 4×4
 7. Kondicioner klima manual
 8. Imobilizier
 9. Ngjyre E BARDHE
 10. Ndriçim kabin
 11. Pasqyra me rregullim manual

 

 1. Shina mbi tavan te zeza
 2. Disqe Çeliku 16″
 3. Gome rezerve normale
 4. Mbeshtetese koke
 5. Sediljet e pasme të palosshme
 6. Xhami bagazhit me ngrohje
 7. Sinjalizues per rripin e sigurimit
 8. Radio Usb Bluetooth
 9. Start&Stop ne trafik

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Dacia
  Duster Essential
  2019
  25 000 km
  E Re
  Argjend
  E Zezë
  Manual
  1.5 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi