Dacia Duster

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Dacia Duster

Dacia Duster

Krahaso Automjetin
 • Dacia Duster
 • Dacia Duster
 • Dacia Duster

Perfekte për çdogjë mund te kërkojë një familje

SUV-i ynë ikonik i familjes, Dacia Duster i ri është i rrallë për të shkuar në të gjitha aventurat tuaja. Me dizajn të rifreskuar të brendshëm dhe të jashtëm me fenerët e rinj automatikë LED në formë Y dhe një kambio të re të përmisuar e bën Duster të pandalshëm dhe të parrezistueshëm

Specifikime Bazë

Kambio Manuale
Cilindrata ( cc ) 1461 cc
Fuqija motorike 115 kf
Konsumi i kombinuar 5.2 l/100 km
Shpejtësia maksimale 168 km/h

Përmasat e Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4315
Gjërësia e mjetit (mm) 1825
Lartësia e mjetit (mm) 1695
Lartësia nga toka (mm) 210
Distance aksiale (mm) 2674

3 vjet garanci ose 100.000 Km

Pse një Duster është SUV-i juaj i preferuar

Përdorni funksionin e pasqyrimit të telefonit inteligjent me fish të sistemit tuaj multimedial të New Dacia Duster Media Display. Mund të përdorni aplikacionet tuaja të preferuara nga ekrani me prekje 8″: telefoni, radio, sistemi i përmirësuar i monitorit 4X4 (në versionin 4X4) dhe më shumë. Nga nisja deri në mbërritje, udhëtoni drejt muzikës tuaj të preferuar me 6 altoparlantët e tij të integruar.

Opsionet në Seri

 1. Sistem frenimi ABS
 2. Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 3. Airbag anesore
 4. Timon elektrike
 5. 4 xhama eletrik
 6. Sistem 4×4 manual
 7. Kondicioner klima automatike
 8. Imobilizier
 9. Start and Stop
 10. Xhamat e pasem te erret
 11. Pasqyra me rregullim elektrik
 12. Koka e marrshit lekure
 13. Sistem Navigimi/Harta Europiane
 14. Ekran Multi-Media 7″
 15. Drita LED
 16. Krik+Xhiro Makine & Gome rezerve

Wheels

 1. Shina mbi tavan
 2. Disqe Alumini 17″
 3. Gome rezerve normale
 4. Mbeshtetese koke
 5. Sediljet e pasme të palosshme
 6. Celes Inteligjent/Keyless
 7. Sinjalizues per rripin e sigurimit
 8. Fener mjegulle
 9. Pilot Automatik
 10. Isofix
 11. Kamera parkimi mbrapa
 12. Sensore parkimi mbrapa, blind spot
 13. Timon Lekure
 14. Sediljet perpara me ngrohje
 15. Viti: 2021

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Dacia
  Duster Prestige
  2021
  E Re
  Blu
  E Zezë
  Automatik
  1.5 L
  RWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi