Mercedes Benz B Class 180 Cdi

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Mercedes Benz B Class...

Mercedes Benz B Class 180 Cdi

Krahaso Automjetin
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi
 • Mercedes Benz B Class 180 Cdi

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1461
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 109 KF
Konsumi i kombinuar 4.2 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4394
Gjërësia e mjetit (mm) 1786
Lartësia e mjetit (mm) 1557

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike 7G
 2. Ngjyre e Zeze Metalike
 3. Disqe Alumini
 4. Interior Cope Ngjyre e Zeze
 5. Sedilje Me Ngrohje Perpara
 6. Sensore Parkimi Para & Prapa
 7. Timon Multifunksional
 8. Timon Lekure
 9. Nderrimi i Marrshave ne Timon

 1. Ekran Multifunksional
 2. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 3. Pasqyra Me Komandim Elektrik
 4. Sensore Drite & Shiu
 5. Sistemi i Ndricimi Inteligjent LED
 6. 2 Celesa Me Pult
 7. Frenat e dores elektrike
 8. Cruise Control / Speed Limiter
 9. Start / Stop

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €19 990

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Mercedes Benz
  B Class
  2014
  94 000 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  1.5 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi