Mercedes Benz E Class

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Mercedes Benz E Class

Mercedes Benz E Class

Krahaso Automjetin
 • Mercedes Benz E Class
 • Mercedes Benz E Class
 • Mercedes Benz E Class
 • Mercedes Benz E Class
 • Mercedes Benz E Class
 • Mercedes Benz E Class

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 2500
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 204 KF
Konsumi i kombinuar 5.2 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4923
Gjërësia e mjetit (mm) 1852
Lartësia e mjetit (mm) 1468

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike 7G
 2. Terheqje 4×4
 3. Ngjyre e Zeze Metalike
 4. Xhama Te Erret Prapa
 5. Disqe Alumini 17″
 6. Interior Lekure
 7. Sedilje Me Ngrohje Perpara
 8. Sensore Parkimi Para & Prapa

 1. Kamera Parkimi Prapa
 2. Timon Multifunksional
 3. Tavan Xhami Panoramik
 4. Nderrimi i Marrshave ne Timon
 5. Ekran Multifunksional Me Touch
 6. Klimatizator Automatik me 4 Zona
 7. Sistemi i Ndricimi Inteligjent LED
 8. 2 Celesa Me Pult
 9. Kit Fix and Go

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €27 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Mercedes Benz
  E Class
  2016
  80 000 km
  E Përdorur
  Blu
  E Zezë
  Automatik
  2.5 L
  RWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi