Mercedes Benz GLK 250 CDI

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Mercedes Benz GLK 250...

Mercedes Benz GLK 250 CDI

Krahaso Automjetin
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI
 • Mercedes Benz GLK 250 CDI

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 2143
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 204 KF
Konsumi i kombinuar 5.6 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4536
Gjërësia e mjetit (mm) 2016
Lartësia e mjetit (mm) 1698

Opsionet në Seri

 1. 4 Matic
 2. Kambio Automatike 7G
 3. Ngjyre e Gri Metalike
 4. Disqe Alumini 19
 5. Interior Ngjyre e Zeze
 6. Sedilje Me Ngrohje Perpara
 7. Sensore Parkimi Para & Prapa
 8. Timon Multifunksional
 9. Timon Lekure

 1. Nderrimi i Marrshave ne Timon
 2. Ekran Multifunksional
 3. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 4. Pasqyra Me Komandim Elektrik
 5. Sensore Drite & Shiu
 6. Ndricim LED ditor
 7. 2 Celesa Me Pult
 8. Cruise Control / Speed Limiter

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €16 990

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Mercedes Benz
  GLK
  2013
  132 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2.2 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi