New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. New Nissan X –...

New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic

Krahaso Automjetin
 • New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic
 • New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic
 • New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic
 • New Nissan X – Trail Tekna 4×4 X – Tronic

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1748 cc
Karburanti NAFTE
Fuqia motorike 150 kf
Konsumi i kombinuar 6.0 litra/100km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4690
Gjërësia e mjetit (mm) 1820
Lartësia e mjetit (mm) 1715

Opsionet në Seri

 1. ABS (Anti Lock Braking Systems)
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. ESP (Electronic Stability Program)
 4. Klima automatike Bi Zone
 5. Frenat e dores automatike
 6. Airbag anësore
 7. Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
 8. Airbag perde
 9. Airbag shoferi dhe pasagjeri
 10. Radio / CD / MP3 / AUX / USB / SD / Bluetooth
 11. Disqe Alumini 19″
 12. Drita automatike
 13. Sedilje Lekure ngjyre Bezhe Elektrike me ngrohje
 14. Drita mjegulle përpara
 15. Dritare me filter UV
 16. Dritat Full LED adaptive
 17. “ISOFIX” për sediljen e fëmijës
 18. Pakete kromi
 19. Sistem 4×4 inteligjent
 20. Lexues tabelash

 1. Sistem navigimi Satelitor – Nissan Connect
 2. Kamera 360 Grade me veteparkim
 3. Xhamat me komandim elektrik
 4. Mbyllje qëndrore me pult
 5. Keyless Entry & Go
 6. E Bardhe Perle Metalike
 7. Pasqyrat me komandim elektrik
 8. Pasqyrat me palosje elektrike
 9. Pilot automatik & limitues shpejtesie adaptiv
 10. Sistem kunder kendit te erret
 11. Sistem Audio BOSE®
 12. Timon lekure multifunkional me ngrohje
 13. Sensore parkimi para dhe mbrapa
 14. Sensor drite & shiu
 15. Tavan panoramik me hapje
 16. Shina silver mbi tavan
 17. Dera e bagazhit full elektrike
 18. Radar per frenim emergjent ne qytet
 19. Asistence ne mbajtjen e korsise
 20. Asistence zbritje per jashte rruge

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €33 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  X-Trail
  2020
  22 100 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  1.8 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi