Nissan Juke

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Nissan Juke

Nissan Juke

Krahaso Automjetin
 • Nissan Juke
 • Nissan Juke
 • Nissan Juke

N – Connect Led 2WD DCT

Po kërkoni për Nissan Juke?

Ky është Nissan Juke tërësisht i ri! Është një rifreskim i plotë nëntë vjet në përgatitje, duke rigjallëruar SUV-në e njohur të Nissan me një pamje të re të padiskutueshme, si dhe shumë teknologji të reja! Poshtë kofanos, Juke 2020 fuqizohet nga një motor 3 cilindrash, i armatosur me deri në 117 kf dhe 200 Nm çift rrotullues. Kjo e bën mëse te mjaftueshme per të qënë një nga automjetet më të denja të kategorisë së saj.

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 999 cc
Karburanti Benzine
Fuqia motorike 117 kf
Konsumi i kombinuar 4,7 l/100km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4210
Gjërësia e mjetit (mm) 1800
Lartësia e mjetit (mm) 1595

Motorri i Nissan Juke

Inxhinierët e Nissan-it ndërtuan në mënyrë specifike motorët më të mirë Nissan Juke për të prodhuar një makinë të përgjegjshme me përshpejtim energjik për të dominuar tregun e Crossoverave dhe për të prodhuar një automjet të fuqishëm për të konkurruar brenda këtij segmenti të ri, por shumë konkurrues.

Opsionet në Seri

 1. ABS (Anti Lock Brakng Systems)
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. ESP (electronic stability program)
 4. Airbag anesore
 5. Airbag perde
 6. Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
 7. Mbeshtetese Krahu shofer + Pasagjer
 8. Xhamat me komandim elektrik
 9. ECO Drive Mode
 10. Klima Automatike 2 Zonale
 11. 4 Xhamat me komandim Elektrik
 12. N-Connect Media 6.7 inch Navigator
 13. Disqe Alumini 17″
 14. Gome Rezerve mini
 15. Dritat e dites LED
 16. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie
 17. Drita Mjegulle para-mbrapa

 1. Paqyra elektrike me palosje ngjyre te kuqe
 2. Sedilja e Shoferit me rregullim Lartesie
 3. Xhama te Erret Mbrapa
 4. Timon I veshur me lekure
 5. Sensore Parkimi mbrapa
 6. Pasqyrat me Palosje Elektrike & sinjal te integruar
 7. Sensore Drite dhe Shiu
 8. Kamera parkim mbrapa
 9. Drita Full LED inteligjente
 10. Keyless (hyrje-dalje pa celes)
 11. Lane keeping assist
 12. Ambient Lighting
 13. Komanda ne timon, komanda zanore
 14. Start&Stop
 15. Frenat e dores elektrike (Auto Hold)
 16. Lidhje me bluetooth, dalje usb-je Aux

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  Juke
  2021
  E Re
  E Kuqe
  E Zezë dhe e Kuqe
  Automatik
  1 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi