Nissan Leaf N-Connecta Full Electric 40 Kwh

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Nissan Leaf N-Connecta Full...

Nissan Leaf N-Connecta Full Electric 40 Kwh

Krahaso Automjetin

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Elektromotor 40Kwh
Karburanti Elektrike
Fuqia motorike 122 KF
Konsumi i kombinuar 20.6 Kwh/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4480
Gjërësia e mjetit (mm) 1790
Lartësia e mjetit (mm) 1540

Opsionet në Seri

 1. ABS (Anti Lock Braking Systems)
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. ESP( Electronic stabilitz program)
 4. Airbag anesore
 5. Airbag perde
 6. Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
 7. Mbeshtetese Krahu shofer + Pasagjer
 8. Xhamat me komandim elektrik
 9. Klima Automatike 2 Zonale
 10. 4 Xhamat me komandim Elektrik
 11. Radio CD Bluetooth Bord Computer-I USB
 12. Disqe Alumini 18″
 13. Dritat e dites LED
 14. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie adaptiv
 15. Drita Mjegulle
 16. ECO Drive
 17. Standard charger+Charging station cable

 1. Autonomia 250 KM
 2. Auto Start/Stop
 3. Mbyllje qendrore me pult
 4. Sedilje Stof
 5. Timon I veshur me lekure
 6. Sensore Drite dhe Shiu
 7. Sedilja e shoferit me rregullim lartesie
 8. Ekran multimedia
 9. E-Pedal
 10. Timon multifunksional
 11. Sediljet e pasme te palosshme
 12. Sedilje me ngrohje perpara dhe mbrapa
 13. Pasqyra elelektrike
 14. Ngjyra e bardhe
 15. Timon me ngrohje
 16. Sensore kunder kendit te erret (Blindspot)

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €28 900

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  Leaf
  2019
  5 800 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  4 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi