Nissan Qashqai

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Krahaso Automjetin
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Qashqai
 • Nissan Qashqai

N-CONNECTA 1.3 DiG-T MH X-Tronic 2WD

Nissan Qashqai i ri është një SUV familjar jashtëzakonisht praktik për përdorim të përditshëm. Vozitja e Qashqai Mild Hybrid ndërthuret me më shumë teknologji, pra më shumë teknologji përkthehet në vozitje më e mirë, dhe si thonë… sa më shumë aq më mirë! Qashqai i ri vjen me këto teknologji në versionet bazë, dhe disa SUV familjare nuk i bëjnë këtë, duke e bërë atë një evolucion të përballueshëm dhe relativisht të suksesshëm të formulës Qashqai.

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1332 cc
Karburanti Benzine (MID Hybrid)
Fuqia motorike 158 Kf
Konsumi i kombinuar 5.3 litra/100km

Përmasat e Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4425
Gjërësia e mjetit (mm) 1838
Lartësia e mjetit (mm) 1635
Auto-leveling suspension
Automatic temperature control

3 vjet garanci ose 100.000 kilometra

Opsione në Seri

 1. ABS + ESP
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. Drita Mjegulle para-mbrapa
 4. Airbag Perpara dhe Anesor
 5. Active City Stop (Sistem Frenimi Emergjence)
 6. Mbeshtetese Krahu Para & Mbrapa
 7. Xhamat me komandim elektrik
 8. Drive Mode (ECO ; Standard & Sport Mode)
 9. Klima Automatike 2 Zona
 10. Ekran TFT Digital 12.3 “
 11. Ekran 9″ Multimedia + Navigator
 12. Android Auto & Apple Car Play
 13. Drita LED inteligjente Adaptive
 14. Dritat e dites LED
 15. Pilot Automatik & Limitator Shpejtesie
 16. Frenat e dores elektrike

 1. Disqe Alumini 18″
 2. Keyless Nissan I-Key
 3. Gome Rezerve me madhesi te plote
 4. Sedilja e Shoferit me rregullim Lartesie
 5. Blind Spot
 6. Asistence Mbajtje Korsie
 7. Start & Stop
 8. Sensore Parkimi Para & Mbrapa
 9. Pasqyrat me Palosje Elektrike
 10. Sensore Drite dhe Shiu
 11. Kamera parkimi 360 Grade
 12. Xhama te Erret Mbrapa
 13. Ngjyra : Gri metalike
 14. (Auto Hold)
 15. Komanda Zanore ne timon
 16. Bluetooth, USB, Aux

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  Qashqai
  2021
  E Re
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  1.3 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi