Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Nissan X-trail 2.0 Dci...

Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017

Krahaso Automjetin
 • Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017
 • Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017
 • Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017
 • Nissan X-trail 2.0 Dci Tekna 2017

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1998 cc
Karburanti NAFTE
Fuqia motorike 177 kf
Konsumi i kombinuar 5.6 litra/100km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4690
Gjërësia e mjetit (mm) 1820
Lartësia e mjetit (mm) 1715

Opsionet në Seri

 1. ABS (Anti Lock Braking Systems)
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. ESP (Electronic Stability Program)
 4. Klima automatike Bi Zone
 5. Frenat e dores automatike / Elektrike
 6. Airbag anësore
 7. Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
 8. Airbag perde
 9. Airbag shoferi dhe pasagjeri
 10. Bluetooth
 11. Disqe Alumini 19″
 12. Drita automatike
 13. Leve e marshit e veshur me lëkurë
 14. Drita mjegulle përpara
 15. Dritare me filter UV
 16. Dritat Full LED adaptive
 17. “ISOFIX” për sediljen e fëmijës
 18. Xhamat me filter UV
 19. Sistem 4×4 inteligjent
 20. Kit Kromature

 1. Sistem navigimi Satelitor – Nissan Connect
 2. Kamera 360 Grade
 3. Xhamat me komandim elektrik
 4. Mbyllje qëndrore me pult
 5. Keyless
 6. Bojë Metalike
 7. Pasqyrat me komandim elektrik
 8. Pasqyrat me palosje elektrike
 9. Pilot automatik & limitues shpejtesie adaptiv
 10. Sinjale tek Pasqyrat
 11. 6 autoparlantë
 12. Timon lekure multifunkional
 13. Sensore parkimi para dhe mbrapa
 14. Tavan panoramik me hapje
 15. Shina silver mbi tavan
 16. Shina mbi tavan
 17. Sedilje Lekure + Ngrohje + Elektrike
 18. Timon me Ngrohje
 19. Dritat LED

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €24 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  X-Trail
  2017
  92 000 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi