Renault Express VAN

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Renault Express VAN

Renault Express VAN

Krahaso Automjetin
 • Renault Express VAN
 • Renault Express VAN
 • Renault Express VAN
 • Renault Express VAN
 • Renault Express VAN

Furgoni i ri Renault Express në studio – Zona e ngarkimit – Modulariteti – Ndarja me rrjetë të hapur – Selia e pasagjerit e palosur – Kamera e vëzhgimit të shikimit të pasmë.

New Express Van ka një gamë prej katër motorësh, por ky që po ju paraqesim është naftë (1.5 Blue dCi 75 dhe 95) naftë ecoleader.

Tendence 3A po hap sot porositë për furgonin e ri Express në Shqipëri.

New Express Van ka tre nivele pajisjesh multimediale: Radio Connect R&Go, si dhe sistemin multimedial Renault EASY LINK (me ekran me prekje 8 inç dhe replikim të smartfonit) në dy versione, me ose pa navigim. Ofron një karikues induksioni për smartphone, deri në tre priza USB dhe katër priza 12V, njëra prej të cilave është në zonën e ngarkesës.

Specifikime Bazë

Niveli i ndotjes: Euro 6
Vëllimi i motorrit: 1461 cm3
Lënda djegëse: Naftë
Fuqia maksimale: 55 kw (75 kf)
Lloji i kambios: Manuale 6+1
Ngjyra: E bardhë (bojë jo-metalike)

Konsumi i Karburantit

I kombinuar – 5.2 L / 100 km
Jashtë-urban – 4.8 L / 100 km
Urban – 6.3 L / 100 km
Lloji i injektimit: ‘Direct Common Rail’

2 Vjet Garanci pa Limit km

Praktik dhe efikas, furgoni i ri ekspres plotëson nevojat thelbësore të profesionistëve që kërkojnë raportin më të mirë çmim/performancë.

Me një vëllim ngarkimi deri në 3.7 m³, furgoni New Express ka një hapje anësore rekord prej 716 mm për të lehtësuar ngarkimin. Me një gjatësi ngarkimi prej 1,91 m (me ndarje të fortë), ka raportin më të mirë midis gjatësisë së ngarkesës dhe gjatësisë totale të automjetit.

New Express Van i kushton vëmendje të veçantë hapësirës së magazinimit me një nivel rekord deri në 48 litra. Furgoni lejon një ngarkesë deri në 780 kg në versionin me benzinë ​​dhe 650 kg në versionin me naftë.

Opsionet në Seri

 1. Sistem frenimi ABS + EBD
 2.  Airbagper shoferin
 3. Klima manuale
 4. Mbyllje qëndrore me pult
 5. Gomë rezervë me përmasa normale
 6. Kompjuter bordi, Komanda ne timon
 7. Xhamat me komandim elektrik
 8. Immobilizer
 9. Radio, Mp3, Bluetooth
 10. Hapësirë ne kroskot për mbajtje sendesh
 11. Ndarëse metalike midis pjesës kargo dhe shoferit

 1. Kapaciteti i Serbatorit : 50 Litra
 2. Parakalopi dhe prapakolpi me mbrojtëse të zezë
 3. Rripa sigurimi me limitues force
 4. Dere e rrëshqitshme anësore
 5. Drita led per diten, drita automatike
 6. Disqe çeliku 15 ” me kupa mini dekorative ‘Script’
 7. Timon hidraulik
 8. Kubatura : 3,4 M/Kub
 9. Peshembajtja neto:623 kg

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Renault
  Express Van
  2021
  E Re
  E Bardhë
  E Zezë
  Manual
  1.5 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi