Toyota RAV-4 Executiv

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Toyota RAV-4 Executiv

Toyota RAV-4 Executiv

Krahaso Automjetin
 • Toyota RAV-4 Executiv
 • Toyota RAV-4 Executiv
 • Toyota RAV-4 Executiv
 • Toyota RAV-4 Executiv
 • Toyota RAV-4 Executiv
 • Toyota RAV-4 Executiv

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 2494
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 175 KF
Konsumi i kombinuar 4.9 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4605
Gjërësia e mjetit (mm) 1845
Lartësia e mjetit (mm) 1675

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike cvt 6G
 2. Terheqje 4×4
 3. Ngjyre e Zeze Metalike
 4. Xhama Te Erret Prapa
 5. Disqe Alumini 18″
 6. Interior Lekure e Zeze
 7. Sedilje Elektrike Shoferi
 8. Sensore Parkimi Para-Mbrapa
 9. Kamera Parkimi
 10. Timon Multifunksional

 1. Ekran Multifunksional Touchscreen +Navigator
 2. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 3. Pilot Automatik
 4. Drita automatike led per diten
 5. 2 Celesa Me Pult
 6. Bagazhi full elektik me buton
 7. Keyless
 8. Eco Drive Mode
 9. Line keeping Assist
 10. Start / Stop

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €24 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Toyota
  Rav4
  2016
  106 000 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2.5 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi