Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Volkswagen Touran 1.6 TDI...

Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG

Krahaso Automjetin
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG
 • Volkswagen Touran 1.6 TDI DSG

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1598
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 110 KF
Konsumi i kombinuar 4.4 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4526
Gjërësia e mjetit (mm) 1829
Lartësia e mjetit (mm) 1659

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike DSG me 7 Raporte
 2. 7 Vende
 3. Ngjyra Blu e Erret
 4. Xhama Te Erret Prapa
 5. Disqe Alumini 17″
 6. Interior Cope Ngjyre Te Zeze
 7. Sedilje Me Ngrohje Perpara
 8. Sensore Parkimi Perpara Dhe Prapa
 9. Sistem Navigacioni

 1. Timon Multifunksional
 2. Timon Lekure
 3. Nderrimi i Marrshave ne Timon
 4. Ekran Multifunksional Me Touch
 5. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 6. Xhamat Elektrike
 7. Pasqyra Me Komandim Elektrik
 8. Sensore Drite dhe Shiu
 9. 2 Celesa Me Pult

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €17 900

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Volkswagen
  Touran
  2015
  94 500 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  1.6 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi