Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Volkswagen Tiguan 2.0 TDI...

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016

Krahaso Automjetin
 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016
 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016
 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016
 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016
 • Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1989
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 150 KF
Konsumi i kombinuar 5.2 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4486
Gjërësia e mjetit (mm) 1839
Lartësia e mjetit (mm) 1857

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike
 2. 4 Motion Drive
 3. Cruise Control
 4. Xhama Elektrike
 5. Disqe Alumini 18″
 6. 2 Celesa Me Pult
 7. Drita Led
 8. Sensore Parkimi Prapa
 9. Sensore Parkimi Perpara

 1. Timon Multifunksional
 2. Timon Lekure
 3. Sedilje me ngrhje perpara
 4. Sistem Navigacioni
 5. Ekran Multifunksional Me Touch
 6. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 7. Pasqyra Me Komandim Elektrik dhe mbyllje elektrike
 8. Sensore Drite dhe Shiu

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €23 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Volkswagen
  Tiguan
  2016
  136 000 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi