image-services

RENAULT

Renault projekton, prodhon, shet, riparon, mirëmban dhe jep me qira automjete motorike (përfshirë automjete komerciale, të lehta komerciale dhe të pasagjerëve; traktorë dhe makineri bujqësore; dhe pajisje ndërtimi).

image-services

DACIA

Dacia është një prodhues rumun i makinave që e ka marrë emrin nga rajoni historik që përbën Rumaninë e sotme. Kompania është themeluar në vitin 1966. … Nga janari 2021 e në vazhdim kompania Dacia u bë pjesë e njësisë së biznesit Dacia-Lada të Renault.

image-services

NISSAN

Nissan Motor Company është një prodhues automobilistik me bazë në japoni që prodhon automjete në mbarë botën. Aktualisht është prodhuesi i gjashtë më i madh i automjeteve. Nissan ka tregtuar automjete me disa emra të dëgjuar, duke përfshirë emrin e markës Datsun.

image-services

MULTIBRAND

Tendence Multibrand është konçesionari që tregton automjete relativisht të reja dhe me pak kilometra të përshkruara. Automjetet që do të gjeni në ambjentet e multibrand janë të mirmbajtura dhe në gjëndje tej mase të mirë.

Mos hezitoni për të na kontaktuar, dhe për të prekur ëndrrën tuaj e të pasurit një makinë të re për komfortin tuaj dhe të familjes tuaj…

Së shpejti do të gjeni në Showroom-in tonë automjetet e mëposhtme

Makina të Përdorura

Blog

9
1357
...
tzwordpress
Postuar nga: tzwordpress | Artikuj

Renault E – Megane

Kryesisht ndihet i gjerë dhe ka shumë hapësirë ​​​​në kabinën, fal

Lexo më shumë
9
1185
...
tzwordpress
Postuar nga: tzwordpress | Artikuj

Nissan Qashqai 2021

Nuk është e lehtë të harrohet se Nissan Qashqai ishte makina që filloi tren

Lexo më shumë
1
1303
...
tzwordpress
Postuar nga: tzwordpress | Artikuj

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway nuk është një makinë e re stërvitore djallëzore –

Lexo më shumë

Prekni Ëndrrën Tuaj

Shijoni vizionin tuaj

Rivlersojmë autommjetin tuaj nëse është i 10 viteve të fundit dhe kilometra të përshkruara deri në 200.000

  Anullo

  Po kërkoni për një makinë të re?

  Po kërkoni për një makinë të re?

  Ndani gëzimet e jetës familjare në një SUV më të madh e më të guximshëm.
  E keni marrë vesh për E MEGANE ?

  E keni marrë vesh për E MEGANE ?

  Pjesa e përparme e saj si SUV dhe trupi kompakt i japin një pamje të jashtëzakonshme.
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi