Renault Megane R-S Line

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Renault Megane R-S...

Renault Megane R-S Line

Krahaso Automjetin

Gati për të zbuluar emocione të reja?

Renault Megane RS Line ka një “splitter” (ndarës të përparëm) të stilit “F1″ si dhe formën e hojeve të mjaltit. Megane vjen përpara jush me disqe 17″ose 18”, një bisht aerodinamik. Prodhuesi Francez tek modeli Megane RS është frymzuar nga modelet ikonë të Renault Sport duke ruajtur aerodinamikën pamjen sportive por pa e humbur komoditetin që Renault di t’i ofrojë konsumatorit të tij.

Specifikime Bazë

Benzine Turbo 1.3 TCE 160 KF
Kambio Automatike 7G
Ngjyre Blu Metalike
Konsumi: 5.9L/100Km
Shpejtesia Max 205 km/h

Përmasat e Automjetit

Gjatesi: 4359 mm
Gjatesi Aksiale: 2670 mm
Gjeresi pa pasqyra : 1814 mm
Lartesi nga Toka: 1438 mm

2 Vjet Garanci pa limit KM

Opsionet ne seri :

 1. Sistem frenimi ABS+EBD
 2. Sistem stabiliteti ESP + ASR
 3. Sistem kontrolli për trajaktoren
 4. Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 5. Airbag pasagjeri I caktivizueshem
 6. Airbag anësorë, Airbag perde
 7. Pilot Automatik & Limitues Shpejtesie
 8. Mbyllje qëndrore me pult ·Gomë rezervë
 9. Pasqyra elektrike me ngjyrën e karocerisë
 10. Sediljet e pasme te palosëshme
 11. Mbyllje automatike e dyerve në levizje
 12. Xhamat me komandim elektrik
 13. Pasqyra te mbyllshme sapo mbyll automjetin
 14. Sedilja e shoferit e regullueshme
 15. Sistem Audio Bose
 16. Immobilizer
 17. Klimatizator elektronik me dy zona komandimi

 1. Head up display
 2. Rripa sigurimi me limitues force
 3. Sistem ISOFIX per femijet
 4. Tregues i temperatures se jashtme
 5. Timon elektrik
 6. Timon i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 7. Timoni, leva e marshit me lëkure
 8. Disqe Alumini 17″
 9. Radio CD 4x60W MP3 me komanda në timon
 10. Bluetooth ® usb
 11. Drita Full LED Inteligjent
 12. Porte per USB para-mbrapa
 13. Fshirëse me sensor shiu
 14. Kompjuter bordi digital
 15. Sensor para-mbrapa+ Kamera parkimi
 16. Active city stop vetfrenim ne qytet

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Renault
  Megane RS Line
  2020
  E Re
  Blu
  E Zezë
  Automatik
  1.3 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi