Renault Scenic

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Renault Scenic

Renault Scenic

Krahaso Automjetin
 • Renault Scenic
 • Renault Scenic
 • Renault Scenic
 • Renault Scenic

Renault Scenic Bose Edition

Renault Scenic 2020 i ri është një minibus i madhësisë së mesme që po përgatitet të kthehet në tregun e automobilave. Modeli ka karakteristika të jashtëzakonshme, është bashkëkohor dhe kështu mund t’i njihni më mirë karakteristikat e tij, ne përgatitëm këtë postim mbi detajet e Renault Scenic 2020 të ri.

Rrotat masive janë projektuar duke pasur parasysh përdorshmërinë dhe vijnë me goma të dizajnuara posaçërisht që lejojnë një udhëtim të butë.

Specifikime Bazë

Naftë 1.7 dCi 150 KF
Kamio Automatike
ABS brakes
Ngjyra Metalike

2 Vjet Garanci

Çfarë e bën Renault Scenic kaq të kërkuar

Interiori i Renault Scenic ofron artikuj më të avancuar që janë përzgjedhur në mënyrë që minivani të ofrojë rehati, siguri dhe trajtim më komod.

Me SUV në modë dhe me shumë bujë, nuk është çudi të shohësh se Renault Scenic përfshin elemente të atij stili dhe dizajni brenda trupit të tij kompakt MPV me pesë vende. Ka një lartësi të madhe udhëtimi, një bel të lartë, rrota masive 20″ dhe nëse shkoni për një model më të përparuar, e pasmë sillen përpara jush tëerrësuar për më shumë privatsi.

Opsionet në Seri

 1. Sistem frenimi ABS+EBD
 2. Sistem stabiliteti ESP + ASR
 3. Sistem kontrolli për trajaktoren
 4. Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 5. Airbag pasagjeri I caktivizueshem
 6. Airbag anësorë
 7. Airbag perde
 8. Mbyllje qëndrore me pult
 9. Pasqyra elektrike me ngjyrën e karocerisë
 10. Sediljet e pasme te palosëshme
 11. Mbyllje automatike e dyerve në levizje
 12. Xhamat me komandim elektrik
 13. Xhama te erresuar mbrapa
 14. Sorround Sound System + R – Sound Efekt
 15. Drita te gjata automatike per Fikje-Ndezje
 16. Full Led Pure Vision ( Dritat e Para )
 17. Sensore para dhe mbrapa
 18. Pilot Automatik + limitues shpejtësie
 19. Sedilje Elektrike me Masazh
 20. Sistem navigacioni R-Link 2
 21. Ekran Multimedia me prekje 8.7″ + BOSE

 1. Klimatizator elektronik me dy zona komandimi
 2. Kompjuter bordi
 3. Fshirëse me sensor shiu
 4. Karta “RENAULT ” Hands Free , Start Stop
 5. Rripa sigurimi me limitues force
 6. Sistem ISOFIX
 7. Drita halogjene te rregullueshme ne lartesi
 8. Tregues I temperatures se jashtme
 9. Timon elektrik
 10. Timon i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 11. Timoni, leva e marshit me lëkure
 12. Gomë rezervë
 13. Disqe Alumini 20″ Quartz
 14. Radio CD 4x30W MP3 me komanda në timon
 15. Bluetooth ®
 16. Drita LED per udhetim diten
 17. Porte per USB
 18. Frenat e dores automatike
 19. Tavan Xhami Panoramik
 20. Ngjyra Metalike

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Çmimi në Kontakt

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Renault
  Scenic
  2020
  E Re
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  6 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi