Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Renault Kadjar Business Edition...

Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi

Krahaso Automjetin
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi
 • Renault Kadjar Business Edition 1.5 dCi

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1461 cc
Karburanti NAFTE
Fuqia motorike 112 kf
Konsumi i kombinuar 3.8 litra/100km
Shpejtësia Maksimale 198 km/h

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4449
Gjërësia e mjetit (mm) 2058
Lartësia e mjetit (mm) 1609
Lartësia e mjetit (mm) 2646

Opsionet në Seri

 1. Sistem frenimi ABS+ESP
 2. Aistence ne ngjitje te veshtira (HSA)
 3. Keyless & Go
 4. Sistem drejtimi elektrik
 5. Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 6. Airbag anësorë
 7. Media NAVI & Ekran touch screen 7″
 8. Harta zona europe
 9. Klima Automatike 2-Zonale
 10. Kompjuter bordi
 11. Sensor parkimi 360″
 12. Sensor shiu / Drita Automatike
 13. Bluetooth
 14. Radio USB , DAB AUX
 15. Komandim i audios ne timon
 16. Limitues shpejtesie
 17. Cruise Control

 1. Timon i rregullueshëm
 2. Timon me veshje lekure
 3. Start&Stop
 4. Sedilje e pasme e palosëshme
 5. Pasqyra me mbyllje elektrike dhe sinjale
 6. Drita ditore LED
 7. Disqe Alumini 17”
 8. Sistem ISOFIX per femijet
 9. Frenat e dores Elektrike
 10. Smart Energy Management System
 11. Driving EcoMode
 12. Drita mjegulle
 13. Sinjal paralajmërues për rripat e sigurimit
 14. Dritare Elektrike
 15. Sedilje me ngrohje
 16. Asistence Mbajtje Korsie
 17. Blind Spot

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €17 990

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Renault
  Kadjar
  2017
  13 420 km
  E Përdorur
  E Bardhë
  E Zezë
  Automatik
  2.5 L
  FWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi