New Qashqai 2.0 Acenta Nissan Connect

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. New Qashqai 2.0 Acenta...

New Qashqai 2.0 Acenta Nissan Connect

Krahaso Automjetin

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 1995
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 150 KF
Konsumi i kombinuar 5.2 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4377
Gjërësia e mjetit (mm) 1806
Lartësia e mjetit (mm) 1595

Opsionet në Seri

 1. ABS (Anti Lock Braking Systems)
 2. EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
 3. ESP (Electronic Stability Program)
 4. Klima automatike bi zone
 5. Sediljet e pasme me ndarje 60:40
 6. Airbag anësore
 7. Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
 8. Airbag perde
 9. Airbag shoferi dhe pasagjeri
 10. Bluetooth për telefonin
 11. Disqe Alumini17″
 12. Kompjuter në bord
 13. Leve e marshit e veshur me lëkurë
 14. Drita mjegulle përpara
 15. Dritare me filter UV
 16. Immobiliser (Bllokues elektronik i motorrit)
 17. Sedilja e shoferit e rregullueshme në lartësi

 1. Sistem navigimi I vogel
 2. Kamera per parkim
 3. Xhamat me komandim elektrik
 4. Mbyllje qëndrore me pult
 5. Radio CD me komanda në timon
 6. Boje metalike
 7. Pasqyrat me komandim elektrik
 8. Pasqyrat me palosje elektrike
 9. Pilot automatik & limitues shpejtesie
 10. Drita halogjene të rregullueshme në lartësi
 11. 6 altoparlantë

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €11 490

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Nissan
  Qashqai
  2011
  129 300 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2 L
  4WD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi