Mercedes Benz C Class Blue

 1. Home
 2. /
 3. Vehicles
 4. /
 5. Mercedes Benz C Class...

Mercedes Benz C Class Blue

Krahaso Automjetin
 • Mercedes Benz C Class Blue
 • Mercedes Benz C Class Blue
 • Mercedes Benz C Class Blue
 • Mercedes Benz C Class Blue
 • Mercedes Benz C Class Blue

Specifikime Bazë

Kambio Automatike
Cilindrata ( cc ) 2200
Karburanti NAFTË
Fuqia motorike 170 KF
Konsumi i kombinuar 5.8 Litra/ 100Km

Përmasat E Automjetit

Gjatësia e mjetit (mm) 4923
Gjërësia e mjetit (mm) 1852
Lartësia e mjetit (mm) 1468

Opsionet në Seri

 1. Kambio Automatike 7G
 2. Terheqje 4×2
 3. Ngjyre e Zeze Metalike
 4. Xhama Te Erret Prapa
 5. Disqe Alumini 17″
 6. Interior Gjysem Lekure
 7. Kit Fix and Go
 8. Sensore Parkimi Para & Prapa
 9. Kamera Parkimi Prapa
 10. Timon Multifunksional

 1. Tavan Xhami Panoramik
 2. Nderrimi i Marrshave ne Timon
 3. Ekran Multifunksional Me Touch
 4. Klimatizator Automatik me 2 Zona
 5. Sistemi i Ndricimi Inteligjent LED
 6. 2 Celesa Me Pult
 7. Kit Fix and Go
 8. Start / Stop
 9. Frenat e dores elektrike
 10. Cruise Control / Speed Limiter

  Emri i Plote *

  E-maili-i Juaj *

  Numri i Telefonit *

  Mesazhi Juaj

  Lini një koment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  €23 900

  Përfshirë taksat dhe targimin e mjetit

  Specifikimet

  Mercedes Benz
  C Class
  2015
  85 096 km
  E Përdorur
  Gri
  E Zezë
  Automatik
  2.2 L
  RWD
   

  Kalkulator Leaseing

  Pagesa mujore Vlera totale e interesit Shuma totale për të paguar

  PO MENDONI PËR NJË AUTOMJET TË RI?

  Kontakto Tani!
  Lista e Krahasimit
  Formë Aplikimi